Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Tütüncüye hizmet plaketi
3 Haziran 2011, Cuma - 22:59Başkan Hakan Tütüncü, Muratpaşa Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi ile Güzeloluk Lisesinin mezuniyet törenine katıldı. Törende Muratpaşa Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Müdürü İrfan Taş, okula katkılarından dolayı Başkan Hakan Tütüncüye plaket takdim ederek, teşekkür etti.
Başkan Tütüncü de konuşmasında iki okulun mezuniyet coşkusunu paylaşmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Sadece Kepezdeki değil tüm okullara destek verdik
Belediye başkanı olduğu andan itibaren eğitime ciddi bir destek verdiğini belirten Tütüncü, sözlerini şöyle sürdürdü: Öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin, okullarımızın yanı başında olmaya gayret ettik. Öğrencilerimizi çok sevmemiz ve geleceğimizi onlarda görmemizden dolayı eğitime ciddi bir destek verdik. İmkânlarımız nispetinde sadece Kepezdeki okullara değil, Antalyanın diğer okullarına da yardım edebilmenin azim ve kararlılığını gösterdik.
Başkan Hakan Tütüncü, yeni hayatlarında başarılar dileği mezun olan öğrencileri, ülkenin geleceğinde çok daha iyi yerlerde görmeyi arzu ettiğini de ifade etti.
Basketbol takımının oyuncusuna plaket
Tütüncü, Basketbol 2. Ligindeki Kepez Belediyesporun kadrosunda bulunan ve okulun öğrencisi olan Muhammet Ali Bozkurtda plaket verdi. Tütüncü, Bu lisede okuyan öğrencilerimizi, profesyonel spor dallarında değerlendirmek çok önemli olduğunu düşünüyorum. Bunun örneklerinden bir tanesi Muhammet Alidir. Göğsümüzü kabartıyor. İnşallah Muhammet Ali gibi arkadaşlarımızın sayısının artmasını diliyorum. temennisinde bulundu.