Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepezin sünnet şöleninin kayıtları başladı
1 Haziran 2011, Çarşamba - 17:10Kepez Belediyesi, sünnet şöleni ile ekonomik durumları iyi olmadığı için çocuklarını sünnet ettiremeyen aileleri sevindirecek. Bu yıl üçüncüsü düzenlenen sünnet şöleni, 16 Temmuzda Kepez Belediyesi Spor Tesislerinde yapılacak. Uncalı Meydan Tıp Merkezi işbirliği ile gerçekleştirilecek olan sünnet şöleninin kayıtları başladı.
6 yaşından büyük ve ilçede oturan çocukların başvurusunun kabul edileceği sünnet şöleninin kayıtları 16 Haziranda sona erecek. Kayıt yaptırmak isteyenler, nüfus cüzdanı ile birlikte Kepez Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğüne başvuruda bulunabilirler.
Kepez Belediyesi tarafından şölene katılacak olan çocukların tüm ihtiyaçları ve elbiseleri ücretsiz olarak karşılanacak. Kayıt işlemlerinin tamamlanmasından sonra 16 Temmuzdaki şölene kadar çocukların sünnetleri, 15e kişilik gruplar halinde Uncalı Meydan Tıp Merkezinde yapılacak. Çocuklar, erkekliğe ilk adımı atmanın sevincini de konserlerin, animasyonların, palyaçoların, çeşitli eğlencelerin yer alacağı 16 Temmuzdaki şölende coşkuyla yaşayacak.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de, yerel yönetimlerin, sosyal projelerle vatandaşa şefkat eli uzatma görevinin bulunduğunu söyledi. Dar gelirli ailelere destek olabilmek amacıyla da sünnet şölenini düzenlediklerini söyleyen Tütüncü, Çocuklarımızı çok seviyoruz. Onlar mutlu olursa biz de mutlu oluyoruz. Ülkemizin geleceği olan çocuklarımızın sevinci için, elimizden geleni yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. Bu şölenle dar gelirli ailelerimize bir nebze de katkı sağlayabilirsek kendimizi mutlu sayarız. şeklinde konuştu.