Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
TBFden Tütüncüye plaket
27 Mayıs 2011, Cuma - 17:03Kepez Belediyesi, salon desteği ile ulusal ve uluslararası spor organizasyonlarını Antalyaya getiriyor. Görme Engelliler Dünya Şampiyonası ile Dünya Genç ve Yıldız Bayanlar Boks Şampiyonasına ev sahipliği yapan Kepezde, uluslararası basketbol turnuvası düzenleniyor. Turnuvanın maçları Kepez Belediyesi Spor Salonunda yapılıyor.
Kepez Turnuvasına 2011 FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası hazırlıklarını Antalyada sürdüren A Milli Kadın Takımımız ile birlikte Karadağ, Hırvatistan ve Büyük Britanya katılıyor.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de, Türkiye-Hırvatistan maçını izleyerek, Ay-Yıldızlı ekibimize destek verdi.
TBF de, turnuvaya verdiği desteklerinden dolayı Tütüncüye plaketle teşekkür etti. TBF Yönetim Kurulu Üyesi Necati Güler, Türkiye-Hırvatistan maçının devre arasında Başkan Tütüncüye plaketini takdim etti.
Başkan Hakan Tütüncü de, Kepez Belediyesinin spor tesislerinin her zaman Türk sporunun ve sporun hizmetinde olduğunu söyledi. milli takımları Kepezde ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirten Tütüncü, A Milli Kadın Takımımıza 2011 FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonasında başarılar diledi.