Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepezin yaz spor okuluna davetlisiniz
26 Mayıs 2011, Perşembe - 18:53Modern tesisleriyle, sporcu alt yapısıyla, Türk sporunun önemli kulüplerinden biri olan Kepez Belediyesporun, yaz spor okulu kayıtları başladı. 2011 dönemi yaz spor okuluna kayıtlar, 1 Haziran ile 30 Haziran tarihleri arasında yapılacak. Büyük ilgi gören yaz spor okulu, basketbol, boks, futbol, güreş, izcilik, hentbol, karate, tenis, tekvando, voleybol, wushu, branşlarında açılacak. Her kesimin spor yapması amacı ile bu yıl, yaz spor okuluna 3 bin 500 öğrenci alınması hedefleniyor.
Hangi belgeler isteniyor
Yaz spor okuluna çocuklarını göndermek isteyen veliler de, Karatay Lisesi yanındaki Kepez Belediyespor Tesislerindeki kulüp idare binasında kayıt işlemlerini yaptırabilirler. Kayıt işleminde, kimlik fotokopisi, 2 adet fotoğraf, sağlık belgesi ve veli izin belgesi isteniyor.
Modern tesislerde eğitim verilecek
0716 yaş grubundaki çocukların kabul edileceği yaz spor okulunda eğitim, 1Temmuzda başlayacak ve 26 Ağustosta sona erecek. Yaz spor okuluna katılacak öğrencilere, çim sahada ve modern spor salonlarında, uzman antrenörler tarafından spor eğitimi verilecek.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncünün Altınova İlköğretim Okulu, Kanal Mahallesi Mimar Sinan İlköğretim Okulu, Şafak Mahallesi Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu ve Varsak İlköğretim Okulunun bahçelerine yaptırdığı spor salonları da yaz spor okulunun hizmetinde olacak.
Öğrenciler de yaz spor okulu ile yaz tatillerini hem spor yaparak hem de eğlenerek değerlendirme imkanı bulmuş olacak.