Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Tütüncü, eski Başkan Manavoğlunu unutmadı
24 Mayıs 2011, Salı - 21:22Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Muratpaşa eski Belediye Başkanı Mehmet Manavoğlunu tedavi gördüğü hastane de ziyaret etti.
Başkan Tütüncü, 1994-1999 yılları arası Muratpaşa ilçesinde Belediye Başkanı olarak görev yapan, kalp damarlarında oluşan tıkanma nedeniyle anjiyo olan Mehmet Manavoğlunu, tedavi gördüğü Özel Yaşam Hastanesinde ziyaret ederek moral verdi.
Eski bir meslek taşı olarak, Tütüncünün kendisini ziyaret etmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Manavoğlu, sevdikleri tarafından böylesi günlerde hatırlanmak istediğini, ancak hayat mücadelesi içinde telaşa düşmüş insanların, bu gibi ziyaretlere zaman ayıramadıklarını gördüğünü, Başkan Tütüncünün yoğun iş temposu arasında göstermiş olduğu bu ilginin, kendisini son derece mutlu ettiğini belirtti.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bir dönem Antalyaya hizmet etmiş ve halkın gönlüne yerleşmiş bir ismin kolay kolay unutulmayacağını belirterek, Mehmet Manavoğlunun bir an önce sağlığına kavuşarak, sevdiklerinin arasına dönmesini temenni ettiğini söyledi.