Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Tütüncüden Küçük Sanayi Sitesine tam destek
23 Mayıs 2011, Pazartesi - 23:40Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) nde düzenlenen toplantıya, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, AESOB Başkanı Abdullah Sevimçok, Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Ali Gardiyan ve çok sayıda esnaf katıldı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, göreve geldiği günden bu yana Akdeniz Sanayi Sitesi nin sorunları konusunda büyük adımlar attıklarını söyledi. Varsayımlar üzerine konuşmayı değil, icraatlarla konuşmayı tercih ettiğini dile getiren Başkan Tütüncü, Seçim çalışmaları sırasında Akdeniz Sanayi Sitesi nin yolların çok kötü olduğunu görmüş ve yolların asfaltlanacağı sözünü vermiştik. Göreve gelişimizin 22 inci gününde asfalt çalışmasını gerçekleştirdik. Bunun önemli bir hizmet olduğunu düşünüyorum dedi.
Konuşmasında, Küçük Sanayi Sitesini çok önemsediğini vurgulayan Tütüncü, mahalle aralarına kurulan küçük sanayi dükkanlarının hem çevreye hem de sanayi esnafına büyük zarar verdiğini belirterek, bu iş yerlerinin bir yer edinebilmesi açısından da küçük sanayi sitesinin büyük önem taşıdığını bildirdi. Bir ülkenin kalkınmasında büyük rolü alan esnafın, sorunlarını çözümlemek adına her türlü yasal girişimin içinde olacağını belirten Tütüncü, Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifinin bu güne kadar olduğu gibi, bundan sonra da hep yanında olacaklarını kaydetti.