Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Spor salonları Temmuzda Kepezin hizmetinde
23 Mayıs 2011, Pazartesi - 18:54Kepezli çocuklar, spor salonlarına kavuşuyor. Eğitime yüzde yüz destek veren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncünün çocuklara bir armağanı olan çadır spor salonlarının inşaatı büyük oranda bitirildi. Kepez Belediyespor Kulübünün, 3 Temmuzda başlayacak olan spor okulları ile spor salonları hizmete girecek.
Çadır tipi spor salonları, Altınova İlköğretim Okulu, Kanal Mahallesi Mimar Sinan İlköğretim Okulu, Şafak Mahallesi Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu ve Varsak İlköğretim Okulunun bahçelerine yapılıyor.
Çelik konstrüksiyon ile iskelet aksamı yapılan olan spor salonları, su geçirmez polyester branda ile kapatıldı. Zemine, PVC zemin kaplaması yapılacak olan spor salonlarının soyunma odası ve tuvaletleri ise betonarme olarak inşa edildi. Çadır tipi spor salonlarında, tüm salon sporları yapılabilecek.
Kepez Belediyesinin öz kaynaklarından finanse ettiği ve 900 bin TL maliyeti olan spor salonları, 20112012 eğitim yılında okulların hizmetinde olacak.
Spor salonlarının Kepeze ve öğrencilere hayırlı olmasını dileyen Başkan Hakan Tütüncü, Kepezli öğrencilere, spor salonları ile modern bir ortamda spor yapma olanağı sunmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.
Çadır tarzı Spor salonlarında, salon sporlarının tamamı ile kültürel, sanatsal ve sosyal etkinliklerin de yapılabileceğini belirten Tütüncü, ilçenin merkezi noktalarındaki okul bahçelerine yaptıkları salonların, diğer okullara ve mahalle sakinlerine de hizmet vereceğini bildirdi.