Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Varsaka 35 yılda alamadığı hizmeti 2 yılda yaptık
20 Mayıs 2011, Cuma - 23:14Başkan Hakan Tütüncü, AK Parti Kepez İlçe Teşkilatının Varsak Karşıyaka Mahallesinde düzenlediği toplantıya katıldı. Burada bir konuşma yapan Tütüncü, düğününde, cenazesinde, bayramında, asker uğurlamasında hep ilçe halkıyla birlikte olduğunu söyledi.
Başkan Tütüncü, Kepezlilere, Seçimden seçime değil, her zaman sizin yanınızda olacağım sözünü verdiğini hatırlatarak, 25 aylık bir belediye başkanı olarak bu sözünü tutabilmiş, sözünün arkasında durabilmiş, seçimlerin öncesinde ve sonrasında her zaman sizlerle birlikte olabilmiş bir belediye başkanı olarak huzurunuza çıkmış olmanın mutluluğunu yaşıyorum. diye konuştu.
Varsakı güzelleştirecek hizmetler devam edecek
Tütüncü, 2 yılda Varsakta çok önemli hizmetler yaptıklarını, hız kesmeden bu hizmetlerin devam edeceğini kaydetti.
35 yıllık belediyecilik tarihi olan Varsakın birçok hizmetten mahrum bırakıldığının altını çizen Başkan Hakan Tütüncü, Ne yaptık? Eksik olan hizmetleri hızlı bir şekilde bölgeye getirdik. Varsakı, çok daha güzel bir şehir haline getirmek üzere hizmetlerimizi bölgeye getirmeye devam edeceğiz.
Bölgede yaşayanlara çok daha güzel bir Varsak armağan edebilmek için de elimizden gelen her türlü gayreti göstereceğiz. İfadesini kullandı.
Toplantıda AK Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, Kepez Belediye Meclis Üyeleri Mehmet Yarbaş, Rüştü Peker ve AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Gülderen Gültekin de yer aldı.
Varsaka neler yapıldı?
Kepez Belediyesi, Varsakta 2 yılda 166 km asfalt çalışması yaptı, 47 km yeni yol açtı. Yine 2 yılda 22bin metrekare yeşil alanda bölgeye 8 park kazandırıldı.
Antalya Kepez Meslek Eğitim Kursları (AKMEK)nın bir şubesin açıldığı Varsakta, butik kültür merkezinin ve Varsak İlköğretim Okulunun bahçesindeki çadır tarzı spor salonunun inşası ise bitme aşamasına geldi.