Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 19 Mayıs mesajı
18 Mayıs 2011, Çarşamba - 23:54Sevgili Antalyalılar;
Milli Mücadelenin başladığı Gazi Mustafa Kemal Atatürkün Samsuna çıkışının yıldönümü tarihimizin önemli adımlarındandır. 19 Mayıs ın Gazi Mustafa Kemal Atatürk ün Samsun a ayak bastığı, milletle birlikte İstiklal mücadelesinin meşalesini yaktığı gündür. İşgal kuvvetlerinin saldırılarına karşı milli birliğin oluşması ve dönemin zor şartlarına rağmen kurtuluş destanı yazılmıştır. Bu ruh ile yola çıkılırken, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti kurulmuştur.
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk milli mücadelenin başladığı bu önemli günü geleceğimizin teminatı gençliğimize armağan etmiştir. Ülkemiz Cumhuriyetin 100. yıl hedeflerine doğru hızla ilerlerken, Türkiyemizin aydınlık geleceğini görüyor, gençlerimize güveniyoruz.
Bu duygularla, milletimizin, Atatürk ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı nı kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını rahmetle ve şükranla anıyorum.