Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Atatürk sevdiği şarkılarla anıldı
18 Mayıs 2011, Çarşamba - 20:5319 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında, Antalya Kültür Merkezinde Atatürkün Sevdiği Şarkılar konulu konser düzenleyen, Kepez Belediyesi Türk Halk ve Türk Sanat Müziği Korosu, salonu dolduran izleyicilere unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşattı.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncünün büyük desteğiyle 2009 yılında kurulan Türk Halk ve Türk Sanat Müziği Korosu, verdiği konserlerle Antalyalıları ve Kepezlileri müzikle buluşturmaya devam ediyor.
Kepez Belediye Başkan Yardımcısı Gürsel Kaya ve çok sayıda izleyicinin katıldığı, AKMde düzenlenen gecede, ilk olarak sahneye çıkan ve şefliğini Mahmut Özmenin yaptığı Türk Halk Müziği Korosu, Atatürkün büyük beğeniyle dinlediği türkülerden oluşan repertuarlarıyla müzik severlerden tam not aldı.
Atatürkün sevdiği Halk ve Sanat müziği eserlerinin icra edildiği gecenin, ikinci bölümünde sahneye çıkan, şefliğini Tahir Çetinin yaptığı Türk Sanat Müziği Korosu, seslendirdiği şarkılarla izleyicilere unutamayacakları bir gece yaşattı.
Kepez Belediye Başkan Vekili Rüştü Peker, gece sonunda Türk Halk ve Türk Sanat Müziği koro üyelerine birer çiçek takdim etti.