Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Tütüncüden kardeşlik vurgusu
17 Mayıs 2011, Salı - 19:23Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, hemşehri derneği ziyaretinde, nereli olmanın değil, insan olmanın önemli olduğunun altını çizdi ve kardeşliğin hiç bozulmaması temennisinde bulundu.
Başkan Hakan Tütüncü, Antalyadaki hemşehri dernekleri ile bir araya gelerek, birlik ve beraberliğin güçlenmesine katkı koymaya devam ediyor. Tütüncü, Kepez Belediye Meclis Üyesi Serhat Demir ile birlikte 14 Nisan Urfalılar Kültür ve Yardımlaşma Derneğini ziyaret etti.
Dernek Başkanı Hıdır Dağtekin de, ziyaretinden ve hemşehri derneklerine ilgisinden dolayı Tütüncüye teşekkür etti. Dağtekin, bu tür ziyaretlerin, beraberliğe katkı sağladığını ifade etti
Başkan Hakan Tütüncü de, Şanlıurfalılar ile bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Birlik, beraberliğin ve kardeşliğin hiç bozulmasın temennisinde bulunan Tütüncü, Nerede doğduğumuz, hangi ana-babadan dünyaya geldiğimiz, nerede yaşadığımız hiç önemli değil. Önemli olan hepimizin insan olmasıdır. Bundan dolayı birbirimizi çok seviyoruz. diye konuştu.
Ziyarette Başkan Tütüncüye, Şanlıurfa yöresine özgü çiğ köfte ve mırra (acı kahve) ikram edildi.