Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Başkanlar açılışta bir arada
16 Mayıs 2011, Pazartesi - 23:35Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Belediye Başkan Yardımcısı Gürsel Kayanın oğlu Selhan Kayanın ağız ve diş sağlığı muayenehanesinin açılışını yaptı.
Metin Kasapoğlu caddesinde bulunan muayenehanenin açılışına, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Kaymakamı Mehmet Ali Özyiğit, İl Genel Meclis Başkanı Cavit Arı, Antalya Baro Başkanı Zafer Köken ve kalabalık bir davetli grubu katıldı.
Açılış kurdelesini Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Kaymakamı Mehmet Ali Özyiğit ve İl Genel Meclis Başkanı Cavit Arı birlikte kesti.
Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, genç diş hekimi Selhan Kayaya hayırlı olsun dileklerini ileterek başarılar diledi.