Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepez Basketbol sezona birlik yemeğiyle veda etti
12 Mayıs 2011, Perşembe - 18:34Beko Basketbol Ligine çıkmak için son dörtte mücadele eden ancak burada elenen Kepez Belediye Basketbol Takımı sezona birlik beraberlik yemeğiyle veda etti.
Türkiye Beko Basketbol İkinci Ligi 2010-2011 sezonu, final four maçlarının da oynanmasıyla geçtiğimiz hafta son buldu. Ligde mücadele eden 24 takım arasında büyük başarı gösteren ve final four yani son dörde kalan Kepez Belediye Basketbol Takımı, burada elendi. Ancak sezon boyunca çeşitli iddialarla yıpratılmak istenen Kepez Basketbol Takımı, söylenenlerin aksine birlik ve beraberlik içinde olduğunu sezona veda yemeğiyle gösterdi.
Kepezspor Kulüp Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, zaman zaman basında asılsız iddialara yer verildiğini ancak Kepez Basketbol Takımının sezon boyunca birlik içinde takım ruhuyla bu iddialara aldırmadan yoluna devam ettiğini söyledi. Türkiye Basketbol İkinci Ligini final four yani son dörtte tamamladıklarını dile getiren Ahmet Ünlüoğlu, 24 takım arasından son dörtte oynamanın da büyük bir başarı olduğunu kaydetti.
Her kulüpte olabildiği gibi zaman zaman çeşitli sıkıntılar yaşandığını ancak Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncünün de destekleriyle bu sıkıntıları kısa sürede giderdiklerini dile getiren Ünlüoğlu, tam kadro sezona veda yemeğinde buluşmuş olmanın, birlik ve beraberliğin vurgulanması açısından da büyük önem taşıdığını kaydetti.
Kepez Basketbol Menajeri Engin Taşkıran, gece sonunda Kulüp Başkanı Ahmet Ünlüoğluna verdiği desteklerden ötürü teşekkür plaketi takdim etti. Kepez Basketbol oyuncuları sezonu tamamlamış olmanın verdiği rahatlıkla gece boyunca sohbet edip eğlendiler. Bu anı ise fotoğraf çektirerek ölümsüzleştirdiler.
Lara Big-Mande düzenlenen sezona veda yemeğine Kepezspor Kulüp Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, teknik ekip, tüm oyuncular ve eşleri katıldı. Gece boyunca yemekte sohbet edip eğlenen Kepez basketbol teknik heyeti, basketbolcular birlik ve beraberlik mesajı verdi.