Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Tütüncü, gençleri askere uğurladı
9 Mayıs 2011, Pazartesi - 19:17Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ilçedeki 1991/2 celp döneminde vatani görevlerini yapacak asker adaylarının uğurlama törenine katıldı.
Kepez de, 1990/4 celp döneminde vatani görevlerini yapacak asker adayları için uğurlama töreni düzenlendi. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de, uğurlama törenlerini ziyaret ederek, asker olacak gençleri yalnız bırakmadı. Tütüncü, Başköyde 6 gencin asker uğurlama törenine katılarak, onlarla birlikte halay çekip gençlere moral verdi.
Tütüncü, yaptığı konuşmada, Vatani görevini yapmak bir erkek için en büyük mutluluktur. Bu mutlu günlerinde gençlerimizin yanlarında olmak istedik. Asker adaylarımızın, sağlıcakla, afiyetle askerlik vazifelerini yapıp tekrar sevdiklerinin yanına ve memleketlerine dönmelerini diliyorum dedi.