Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Santral Mahallesine sıcak asfalt.
7 Mayıs 2011, Cumartesi - 18:45Kepez Belediye Başkanı HakanTütüncü, Santral Mahallesinde yapılan sıcak asfalt çalışmalarını, Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, Kepezaltı mahalle muhtarı Yusuf Küçükkaya ve Santral Mahalle Muhtarı Bahri Çetin ile birlikte inceledi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yıllardır imar problemi yaşayan ve bu nedenle de asfalt gibi en temel hizmetten mahrum bırakılan Santral Mahallesini, ara sokaklarına kadar sıcak asfalt ile kapladıklarını söyledi. Santral Mahallesine ilk sıcak asfaltı geçtiğimiz yıl döktüklerini belirten Tütüncü, bu yılda 2 kilometreye yakın sıcak asfalt yapacaklarını belirtti.
Santral mahallesinin yıllardır hizmet görmediğini ifade eden Tütüncü, Yol medeniyettir, dedik. Açılmış yolları da en iyi şekilde asfaltlayarak, vatandaşlarımızın konforlu bir hizmet almasını istiyoruz. Bu çalışmaların, Santral Mahallesinin çehresini ciddi manada değiştireceğini, bozuk yollu, arka mahalle görüntüsünden yavaş yavaş uzaklaştıracağını ifade etmek istiyorum. dedi.
Yapılan çalışmalarla ilgili olarak Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye, şahsı ve mahalle sakinleri adına teşekkür eden Santral Mahalle Muhtarı Bahri Çetin, mahalle sakinleri olarak 20 yıl sonra ilk kez sıcak asfalt ile geçtiğimiz yıl tanıştıklarını, bu hizmetlerin bu yıl da kesilmeden devam etmesini heyecanla izlediklerini söyledi.