Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Tütüncü, İmam Hatipli öğrencilerin pikniğine katıldı
4 Mayıs 2011, Çarşamba - 19:17Başkan Hakan Tütüncü, Antalya İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneğinin organize ettiği bahar şenliğinde Kent Ormanında öğrencilerle bir araya geldi.
Ak Parti Antalya Milletvekili adaylarında katıldığı etkinlikte, Antalya Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden oluşan mehteran takımının gösterisi büyük bir ilgiyle izlendi.
Öğrencileri büyük ilgiyle izleyen Başkan Tütüncü, mehteran takımı gösterisinin ardından yaptığı konuşmada, İmam Hatip Lisesi mezunu olmanın her zaman gururunu yaşadığını belirterek, özellikle imam hatiplilerin mezun olduktan sonra, bir araya gelerek yeniden kaynaşmalarını sağlaması açısından, bu tür etkinlikleri son derece faydalı bulduğunu söyledi.
Kent Ormanında piknik yapan aileleri de ziyaret eden Tütüncü, vatandaşların büyük ilgisiyle karşılaştı. Kent Ormanında hafta sonunu piknik yaparak değerlendiren vatandaşlar, Antalyaya nefes alabilecekleri bir park kazandırdığı için Tütüncüye teşekkür ettiler.