Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Karadenizliler gecesinde birlik ve beraberlik mesajı
3 Mayıs 2011, Salı - 20:08Antalyada yaşayan Karadenizliler, Antalya Ramada Otelde düzenlenen geleneksel Karadenizliler Gecesinde bir araya geldi. Geceye Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, İl Emniyet Müdürü Ali Yılmaz, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ak Parti İl Başkanı Mustafa Köse, CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal ve 2 bin civarında davetli katıldı.
Gecede ayrıca ülkemizin tümünde bütün platformlarda Karadeniz yöresini ön plana çıkaran, yöre insanına sahip çıkan, yöreye hizmetin ulaşmasında öncülük eden isimlere Antalya Karadenizliler Derneğinin hazırlamış olduğu "Altın Kemençe ödülleri takdim edildi.Altın Kemençe ödüllerine layık görülen isimlerden Karadenizliler Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Akanay Kınıza plaketini takdim eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, hemşehri derneklerinin düzenlediği bu gecelerin, birlik ve beraberliğimizin en büyük göstergesi olduğunu söyledi.
Gece, yöresel sanatçıların söylediği şarkılar ve oynanan horonlarla geç vakitlere kadar devam etti.