Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepezde 23 Nisan coşkuyla kutlandı.
23 Nisan 2011, Cumartesi - 22:20Kepezde, 23 Nisan Ulasal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde çeşitli törenler yapıldı. Kepez İlçe Kaymakamı Mehmet Ali Özyiğit, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve Kepez İlçe Garnizon Komutanı Yüzbaşı Vahittin KalayAtatürk Anıtına çelenk sundu. Saygı duruşunun ardından İstiklal Marşının okunmasıyla çelenk sunma töreni sona erdi. Daha sonra Kepez Belediyesi Hasan Doğan Stadında kutlama töreni düzenlendi. Protokol ve ğrencilerin yanısıra Kepezliler katıldı. Minik öğrenciler protokolü, çiçekle karşıladı. Saygı duruşunun ardından İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan kutlama törenlerinde Kaymakam Özyiğit, Başkan Tütüncü ve Garnizon Komutanı Kalay, tören alanını dolaşarak, çocukların ve Kepezlilerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.
Okulların geçiş töreni ise ilgi ile izlendi ve büyük alkış aldı. Geçiş sırasında çocuklar, içerikli pankart ve dövizlerler taşıdılar. İzcilerin ve folklorcuların gösterisiyle sona erdi.