Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Tütüncü koltuğu küçük başkana devretti.
23 Nisan 2011, Cumartesi - 18:1923 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü görevini öğrenciye devretti. General Şadi Çetinkaya İlköğretim Okulu Öğrencisi Mustafa Talak görevi devralır almaz Kepez İlçesinde yapılması gereken bazı konularla ilgili isteklerde bulundu. İlçede yeşillendirmeye önem verilmesi gerektiğini ifade eden Küçük Başkan Mustafa Talak, İlçenin daha fazla yeşillendirilmesi için çalışma yapılmalı. Kepezde kentsel dönüşüm projesi uygulanmalı. Gecekondularda yaşayanlar mağdur edilmeden, evler yıkılarak yenileri yapılmalı dedi.
Ziyeretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Tütüncü, Bütün dünya çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramını tebrik ediyorum. 1920 yılı milli mücadele dönemeçlerinden birisi olan Millet Meclisinin açılışı tarihidir. Büyük Atatürk bu önemli tarihi, dünya çocuklarının bayramı olarak kutlanmasını arzu etmiş ve dünya çocuklarına armağan etmiştir. Siz sevgili çocuklarımızın dünyanın modern imkanları ile buluşması ve geleceğe yürümesi devletimizin en önemli temel hedeflerinden bir tanesi. Bu hedefleri gerçekleştirebilmek için büyük uğraşlar veriyoruz dedi.
Düzenlenen ziyarete okul Müdürü Muhittin Özeren de katıldı.