Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepez 89 okulun fiziki sorunlarını çözdü
20 Nisan 2011, Çarşamba - 18:08Başkan Hakan Tütüncü, Habibler İlköğretim Okulunu ziyaret etti, idarecilerden okulun problemleriyle ilgili bilgi aldı. Okul Müdürü Süleyman Kuzan, okul bahçesinin fiziki sıkıntılarını çözmesinden dolayı Tütüncüye teşekkür etti.
Başkan Tütüncü de, daha önceki ziyaretinde okulun bahçesiyle ilgili talep edilen alt yapı çalışmasını yaptıklarını söyledi.Tütüncü, şu ana kadar 89 okulun fiziki alandaki sorunlarını çözdüklerini belirterek, 2 yılda yaptığımız bu çalışma, eğitim için ciddi bir hizmettir. dedi.
Başkan Hakan Tütüncü, eğitim kurumlarının taleplerini karşılamaya devam edeceklerini belirterek, Okullara hizmet götürme belediyelerin sorumluluk alanında değil. Ama biz elimizdeki imkanları, ailelerimizle, çocuklarımızla paylaşmak, ülkemizin geleceğine yatırım yapmak istiyoruz. Okullarımıza yaptığımız bu hizmetlerle çocuklarımızın hayatını güzelleştirmeyi, onları yarınlara güçlü bir şekilde hazırlamayı amaçlıyoruz. diye konuştu.
Tütüncü, okul ziyaretinde iki sınıfa da giderek öğrencilerle sohbet etti, isteklerini dinledi.Tütüncü, okulun bahçesini gezerek Fen İşleri Müdürlüğü ve Park ve Bahçeler Müdürlüğünün yaptığı çalışmaları inceledi.
Ziyarette Kepez Muhtarlar Derneği Başkanı Feyzullah Büyükkeleş ile Habibler Mahalle Muhtarı Ali Kundakçı da hazır bulundu.