Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Tütüncüden Kalekapı esnafına sürpriz ziyaret.
19 Nisan 2011, Salı - 04:04Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kalekapı esnafıyla bir araya geldi. Tütüncü arastayı dolaştı, esnafla sohbet edip sorunlarını dinledi.
Başkan Hakan Tütüncü, Kalekapısı Esnafı Güçlendirme ve Kalkındırma Derneğinin (KALEDER) yöneticileri Hasan Kilit ile Abdullah Karayı ziyaret etti. Ziyaret sırasında Kilit ve Kara, Hakan Tütüncüye Arastayı dolaştırdı. Esnafla sohbet eden Hakan Tütüncü, sorunlarını dinledi. Tütüncü, Kalekapı esnafının KALEDER yönetimi tarafından yakından takip edildiğini, kendisinin de sorunların çözümünde üzerine düşen görevi yapmaya hazır olduğunu bildirdi. KALEDER yöneticileri Hasan Kilit ile Abdullah Kara, Hakan Tütüncünün ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.