Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Çağlayan Lisesini güzelleştirme sözünü tuttu
15 Nisan 2011, Cuma - 18:20Başkan Hakan Tütüncü, Özgürlük Mahallesindeki Çağlayan Lisesine 5 Kasım 2010da yaptığı ziyarette dile getirilen okul bahçesindeki fiziki sıkıntılarının giderilmesi isteğini yerine getirdi. Fen İşleri ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, okul bahçesinde asfalt, peyzaj çalışması yaptı, öğrenciler için bankların ve piknik masaların konulduğu, zeminine parke taşı döşendiği oturma alanları oluşturuldu ve atletizm sahasının zemini düzeltildi.
Başkan Tütüncü de, okulu ziyaret ederek, yapılan çalışmaları inceledi, öğrencilerle sohbet etti.
Tütüncü, öğrencilerin, okulun spor salonundaki 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı çalışmasını da inceledi. Burada öğrencilere bir konuşma yapan Tütüncü, şunları söyledi: Sizlerin daha kaliteli, sağlıklı ortamlarda eğitim görmesi bizim en önemli görevlerimizden bir tanesi. Sizler Türkiyemizin aydınlık geleceğinin mimarları olacaksınız. Belediyemiz her zaman sizlerin yanındadır. Okula ciddi bir katkı sağladık. Çevre düzenlemesiyle ilgili talepleri yerine getirdik. Tek derdimiz sizlerin çok daha güzel ortamlarda eğitim ve öğretimlerinizi sürdürebilmenizdir.
Tütüncü, okulun bahçesindeki basketbol sahasında öğrencilerle basketbol da oynadı.