Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Urfanın kurtuluşu Antalyada kutlandı
12 Nisan 2011, Salı - 23:37Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Şanlıurfanın kurtuluş yıl dönümünü davul zurna eşliğinde kutlayan Urfalıları yalnız bırakmadı. Şanlıurfalılar Kültür ve Yardımlaşma Derneğinin her yıl düzenlediği kutlama etkinliklerini yakından takip eden Başkan Tütüncü, Urfalılar tarafından sevgi gösterisiyle karşılandı.
Antalyada yaşayan Urfalıların bu kentte çok önemli bir medeniyeti temsil ettiğini dile getiren Başkan Tütüncü, Şanlıurfalılar Kültür ve Yardımlaşma Derneğinin Urfanın kurtuluş yıl dönümü kapsamında düzenlediği etkinliğin aslında barışa ve dostluğa olan inancı sembolize ettiğini söyledi.Şanlıurfalılar Kültür ve Yardımlaşma Dernek Başkanı Hıdır Dağtekinse geçtiğimiz yıl kurulan dernekle birlikte Urfalıların Antalyada bir çatı altında toplandığını bunun da kendilerine güç verdiğini bildirdi.
Aynı zamanda derneğin kuruluş yıl dönümüne de denk gelmesiyle daha bir anlam kazanan kutlama etkinlikleri, davul zurna eşliğinde halaylar çekilerek coşkuyla kutlandı.