Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Meclis Üyesi Serhat Demirin en mutlu günü
12 Nisan 2011, Salı - 22:48Sine Düğün Salonunda düzenlenen törende, Serhat Demir ve Neylan Zeynep Atılgan çiftinin nikahlarını Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü kıydı. Demir ve Atılgan çiftinin nikahını kıyan Başkan Tütüncü, kendisi içinde bu günün çok özel olduğunu belirterek, evlenen çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diledi.
Ak Parti il Başkanı Mustafa Köse ve Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktarın da katıldığı düğünde Kepez Belediyesi Başkan Yardımcıları ve Ak Partili Kepez Meclis Üyeleri de tam kadro hazır bulundu. Kepez Meclis Üyesi Serhat Demir ve Neylan Atılgan çifti, ailelerin ve partililerin de eşliğiyle gece boyunca gönüllerince eğlendi.