Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kent Parkında sezon hazırlığı
8 Nisan 2011, Cuma - 18:04Kepez Belediyesi, Antalyalıların büyük ilgi gösterdiği Kent Parkında, tespit edilen eksiklikleri gidermek için çalışma başlattı.
Antalyanın sosyal yaşam merkezi haline gelen Kepezüstündeki 140 dönüm alandan oluşan Kent Parkı, yeni sezona hazırlanıyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü, tespit edilen eksikleri ve aksaklıkları gidermek için çalışma başlattı. Başlatılan çalışma ile parkta verilen hizmetlerden vatandaşların sorunsuz bir şekilde yararlanması amaçlanıyor.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de, Antalyanın Çamlıca Tepesi haline getirdiği Kent Ormanındaki sezona hazırlık çalışmalarını yakından takip ediyor.
Tütüncü, geçtiğimiz yıl sezon ortasında hizmete açtıkları Kent Parkının, Antalyalıların büyük beğenisini kazanan güzel bir proje olduğunu söyledi.
Parkta tespit ettikleri bir takım eksikliklerin ve aksaklıkların bulunduğunu belirten Başkan Tütüncü, Bu eksikleri gidererek bu yıl sezona daha iyi hazırlanıyoruz. Kır kahvemizi çok daha güzel bir hale getiriyoruz. Bitki, çiçek dokusunu çok daha güçlendirerek yeşilin, çiçeklerin, doğanın çok farklı renkleriyle süslendiği bir kent parkı hayal ediyoruz. Halkımız bu güzelliklerin hepsine layık. Çok daha güzellerine de layık. Bunları da yapacağız. ifadesini kullandı.
Denizin, Antalyanın kuş bakışı izlendiği Kent Parkı, şehir merkezine göre daha serin olduğu için yaz akşamlarında binlerce kişiyi ağırlıyor. Dikilen lale ve sümbüllerle bu yıl çiçek baharı yaşanan parkta, kır kahvesi, Osmanlı Otağı, piknik yerleri, yürüyüş alanları bulunuyor.