Son Haberler
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
- Kepez’de mobil hizmet şöleni başladı
- Duacı’da eskiyen park güzelleştiriliyor
TÜTÜNCÜDEN KEPEZE TEŞEKKÜR ZİYARETLERİ. 17.04.2009
8 Ekim 2009, Perşembe - 00:01Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, seçim çalışmaları sırasında ziyaret ettiği mahalleri, göreve geldikten sonra da unutmadı. Makam sarhoşu olmayacağız, diyen Tütüncü, sabahın erken saatlerinde mahallelere gidiyor, vatandaşlarla kahvaltı yapıyor. İş yerlerini de ziyaret eden Başkan Hakan Tütüncü, vatandaşlarla hem sohbet ediyor, hem de sıkıntılarını dinliyor.
İlçe halkı da seçim döneminden sonra da Tütüncüye aralarında görmenin mutluluğunu yaşıyor.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ziyaret turunu Erenköy Mahallesinde devam ettirdi. AK Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kepez Belediye Başkan Yardımcısı Gürsel Kayanın yer aldığı ziyarette Hakan Tütüncü, Erenköy Mahalle Muhtarı Celal Karataş ile bir araya geldi. Karataş, mahallenin problemleriyle ilgili Tütüncüye bilgi verdi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Erenköy Sağlık Ocağını da ziyaret ederek, tedavi için gelenlere geçmiş olsun dileğinde bulundu. Tütüncü, doktorlardan sağlık ocağının sorunlarıyla ilgili bilgi aldı. Başkan Hakan Tütüncü ve beraberindekiler, daha sonra Erenköy Mahallesindeki işyerlerini ziyaret ederek, esnafın dertlerini dinledi.
Manavlık yapan Pakize Kavas da Başkan Hakan Tütüncüye, tarhana çorbası ikram etti. Tütüncü, seçim çalışmaları sırasında da ziyaret ettiği Kavasa, belediye başkanı olduktan sonra tarhana çorbası içme sözü vermişti. Erenköy Mahallesi sakinleri, seçimlerden sonra Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncünün kendilerini ziyaret etmesinden büyük memnuniyet duyduklarını ifade ettiler. Tütüncü, mahalle ziyaretlerine devam edecek.