Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Tütüncü Koca Sinanı anlatacak
6 Nisan 2011, Çarşamba - 18:41MO Antalya Şubesi, Kanuni Sultan Süleyman, 2. Selim ve 3. Murat dönemlerinde baş mimar olarak görev yapan, eserleriyle geçmişten günümüze dünyaca tanınan Mimar Sinanı ölümünün 422. yılında anıyor. Başkan Hakan Tütüncü de anma programında, belediye başkanının anlatımıyla Koca Sinan konulu söyleşiye konuşmacı olarak katılacak.
Tütüncü, belediye başkanı olarak Mimar Sinan ile ilgili bugüne kadar elde ettiği bilgileri, tecrübeleri Antalyalı mimarlarla paylaşacak olmaktan dolayı mutluluk duyduğunu söyledi.
Başkan Tütüncü, Koca Sinanı anlatma imkanını kendisine sundukları için MO Antalya Şubesi Başkanı Osman Aydına ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti.
Başkan Hakan Tütüncü, MO Antalya Şubesi hizmet binası M. Özkurt Toplantı Salonunda Cumartesi günü saat 18.00de yapılacak olan söyleşiye Antalyalıları davet etti.