Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Varsaka sürpriz proje
5 Nisan 2011, Salı - 21:16Başkan Hakan Tütüncü dönemiyle birlikte aldığı rekor hizmetle kasaba görüntüsünden kurtularak şehir kimliği kazanan Varsaka vizyon bir proje geliyor.
Başkan Hakan Tütüncü, Antalyanın en güzel yerleşim yeri olacak dediği Varsaka vizyon bir proje hazırlıyor. bu projenin şimdilik bir sır olduğunu söyleyen Tütüncü, önümüzdeki aylarda Varsakın şehirleşmesine katkı 2012de Varsak için çok güzel bir projeyi hazırlıyoruz. Sürpriz bir proje olacak. Birkaç uzman bürokratımla bu proje üzerinde çalışıyoruz. Gençlerimiz, çocuklarımız ve Varsakın şehirleşmesi için çok mükemmel bir proje üzerinde çalışıyoruz. Şimdilik bu proje bir sır. Önümüzdeki aylarda bunu açıklayacağız. 2012de yapacağımız en önemli proje ORÜS alanına yapacağımız çok amaçlı salon olacak. Bu yatırım Kepeze çok farklı bir hava getirecek. Bu yatırım gibi Varsaka da vizyon bir proje düşünüyoruz. Proje olgunlaştıktan sonra kamuoyu ile paylaşacağız