Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Tütüncüden Sazak ailesine başsağlığı ziyareti
4 Nisan 2011, Pazartesi - 22:05Ak Parti Antalya Milletvekili aday adayı Eski İl Başkanı Hüseyin Samani ve Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Menderes Türel ve Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kösenin de katıldığı taziye ziyaretinde Başkan Tütüncü, Aksuda yaklaşık yarım saat kadar süren dolu yağışının etkisinin, yolların ulaşıma kapanmasından da anlaşılabileceğini belirterek, bu tür afetlerin önüne geçmenin mümkün olmadığını söyledi.
Ancak ne var ki yaraların bir an önce sarılabilmesi için devletin tüm imkanlarının seferber edileceğini belirten Başkan Tütüncü, maddi anlamda milyon liraları bulan zararın elbette ki bir şekilde telafi edilebileceğini, ancak can kayıplarının geri getirilemediğini belirterek, sel sularına kapılarak yaşamını yitiren Songül Sazakın ailesine ve yakınlarına Allahtan sabır diledi.