Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepez, Play-Off ilk maçını kazandı.
27 Mart 2011, Pazar - 07:57Kepez Belediyespor play-offun ilk maçını kazandı. Erkekler İkinci Lig B Grubunu üçüncü sırada kapatan Kepez Belediyespor ile, A Grubunu altıncı sırada bitiren Final Gençlik ile karşılaştı. Kendi saha ve seyircisi önünde oynayan Kepez Belediyespor ilk periyotu 21-15 kazandı. İkinci periyotta atak oyun sergileyen ev sahibi Kepez, ilk yarıyı 41-28 önde tamamladı. İkinci yarıya hızlı başlayan Kepez, üçüncü periyodu 58-60 yenik kapattı. Son periyotta ise atak oyun sergileyen Kepez Belediyespor Marcus Hallın attığı serbest atışlarla, karşılaşmayı 78-77 kazandı.
Karşılaşmayı Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Ünlüoğlu ve yönetim kurulu üyeleri izledi. Taraftarın büyük ilgi gösterdiği karşılaşmanın rövanşı 30 Mart Çarşamba günü Bursada oynanacak.