Son Haberler
- Çocuklar da Kültür Festivali’nde doyasıya eğlendi
- Başkan Akçay, personelinin görüşlerine kulak verdi
- Yenilenen parka ilk ağaç fidanı Kocagöz’den
- Kepezli çocuklar, Kültür’de doyasıya eğlendi
- Kepez Halkı, mesire alanlarında daha fazla vakit geçirecek
- Kepez’de konserlerle dolu kültür festivali
- Kepez Kültür Festivali’ne “Troyalı Kadınlar” damga vurdu
- Kepezli Dikme’nin Avrupa deneyimi
- Zeytin Dalı Şehitleri Caddesi’ne 100 zeytin fidanı
- Kepez’de anneler ve çocuklar tekvando antrenmanında buluştu
Kepezli çocuklar, Kültür’de doyasıya eğlendi
15 Ağustos 2024, Perşembe - 12:14Kepez Belediyesi, 'Kepez’de Parklar Şenleniyor' etkinlikleri kapsamında Kültür Mahallesi'nde çocuklar için birbirinden renkli ve eğlenceli aktiviteler düzenledi.
Kepez Belediyesi’nin ilçedeki mahallelerde bir ay boyunca sürdüreceği ‘Kepez’de Parklar Şenleniyor’ etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Bu hafta Kültür Mahallesi’nde düzenlenen etkinlikte, çocuklar birbirinden güzel aktivitelerle gönüllerince eğlendi. Etkinlikte, çocuklar maskot şovdan palyaço gösterisine, yüz boyamadan animasyona, balon şovdan sihirbaz ve jonglör gösterilerine kadar pek çok aktiviteyle eğlence dolu saatler geçirdi. Aileler de renkli gösterileri çocuklarıyla birlikte büyük bir keyifle izledi. Kepez Belediye Başkan Yardımcısı Evrim Yalçın, etkinliğe katılarak çocukların şenlik heyecanına ortak oldu. Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz’ün, çocuklara ve ailelerine selamlarını ileten Başkan Yardımcısı Yalçın, “Çocuklar, mutlu muyuz? Çocuklar, mesut muyuz? Daha mutlu, daha da mesut olacağız. Bu etkinliklerimiz sizin için devam edecek. Bütün mahallelerimizde çocuklarımız için bu etkinlikleri sürdüreceğiz” diyerek, çocuklara iyi eğlenceler diledi. Etkinlik alanında yerini alan Kepez Belediyesi’nin gezici kütüphanesi OKUBÜS’te çocuklara kitap okuma imkanı sundu.
Kepez Belediyesi, mahallelerde bir ay boyunca sürecek birbirinden güzel etkinliklerle parkları şenlendirmeye devam edecek.
Kepez Belediyesi, mahallelerde bir ay boyunca sürecek birbirinden güzel etkinliklerle parkları şenlendirmeye devam edecek.