Son Haberler
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
- Kepez’de mobil hizmet şöleni başladı
- Duacı’da eskiyen park güzelleştiriliyor
Kepez tekvandoda kuşak heyecanı
4 Haziran 2024, Salı - 10:45Kepez Belediyesi Spor Kulübü tekvando takımının kuşak atlama sınavında, yaşları 6 ile 37 arasında değişen sporcuların heyecanı görülmeğe değerdi.
Kepez Belediyesi Spor Kulübü tekvando takımının Turgut Özal Spor Salonu’nda düzenlediği kuşak atlama sınavı, yaşları 6 ile 37 arasında değişen sporcuların heyecanına sahne oldu. Kepez Belediyesi Başkan Yardımcısı Evrim Yalçın, Kulüp Başkanı Hakan Çatal ve ailelerin katıldığı etkinlikte, 120 tekvandocunun her kuşağı, sırasıyla poomse çizildi. Açılış konuşmasını yapan Kulüp Başkanı Çatal, söz konusu çocukların başarısı olunca daha heyecanlı olduklarını söyleyerek ömürlerinin sonuna kadar spordan kopmamaları dileğinde bulundu.
KUŞAK ATLADILAR
Öğrenciler kadar velilerin de çok büyük heyecan yaşadığını belirten Belediye Başkan Yardımcısı Evrim Yalçın ise, “Çok emeğiniz var. Bizler de bu alanda sizin destekçiniz olacağız. Bir eksiğimiz olursa lütfen çekinmeyin.” dedi. Törenin finalinde aile fotoğrafı çektiren sporcular, beyaz kuşaktan sarı kuşağa, sarıdan yeşile, yeşilden maviye, maviden kırmızıya, kırmızılar da kırmızı-siyaha geçmek için hareket ve sözlü sınava tabi tutuldu. Sporcuların diplomalarını Kepez Belediyesi Başkan Yardımcısı Evrim Yalçın ve Kulüp Başkanı Hakan Çatal takdim etti.
Kırmızı-siyah kuşağa geçenler, 6 ay sonra Türkiye Tekvando Federasyonu faaliyet programı kapsamında siyah kuşak imtihanına katılacak.