Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
Kepez’den kurban pazarı yoluna sıcak asfalt
2 Haziran 2024, Pazar - 11:43Kepez Belediyesi, Çamlıca Mahallesi’nde, geçici canlı büyükbaş hayvan satış yerine ulaşımı sağlayan, Köseler Caddesi’nin bozuk bölümünü sıcak asfalt çalışmasıyla güvenli ve kaliteli hale getirdi.
Kepez Belediyesi, ince dokunuşlarla kent içi yollarda yaşanan fiziksel sorunları ortadan kaldırıyor.
Altyapı yatırımlarının tamamlandığı yollarda, planlama çerçevesinde asfalt ve kaldırım çalışmalarını sürdüren Kepez Belediyesi, şehir içi yolların bozulan üstyapısını da yeniliyor.
Altyapı yatırımlarının tamamlandığı yollarda, planlama çerçevesinde asfalt ve kaldırım çalışmalarını sürdüren Kepez Belediyesi, şehir içi yolların bozulan üstyapısını da yeniliyor.
BOZULAN ASFALT YENİLENİYOR
Yeni dönemin asfalt sezonunu açan Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Altınova bölgesinde Yüce ve 30 Nolu sokaklardan sonra Çamlıca Mahallesi’ne de sıcak asfalt hizmeti götürdü. Asfalt çalışması, ilçenin kırsal alanında yer alan mahallenin Köseler Caddesi’nde yapıldı.
Cadde, Kepez Belediyesinin Çamlıca Mahallesi’ne kurduğu büyükbaş kurban satış yerine ulaşımı da sağlıyor. Caddenin, Kuzey Çevre Yolu’nun yanında yer alan bölümünün asfaltında, mevsimsel şartlarından dolayı bozulmalar yaşanmıştı.
Cadde, Kepez Belediyesinin Çamlıca Mahallesi’ne kurduğu büyükbaş kurban satış yerine ulaşımı da sağlıyor. Caddenin, Kuzey Çevre Yolu’nun yanında yer alan bölümünün asfaltında, mevsimsel şartlarından dolayı bozulmalar yaşanmıştı.
KURBAN PAZARI YOLUNA 666 TON ASFALT
Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, genişliği 8,5 metre olan caddenin 500 metrelik bölümünde yaşanan zemin sorununu ortadan kaldırmak için sıcak asfalt çalışması başlattı. Bu kapsamda ilk olarak iş makinesi yardımıyla yolun zeminindeki eskiyen asfalt kaldırıldı. Daha sonra finişer makinesiyle yola 666 ton sıcak asfalt serildi. Sıcak asfalt hizmetiyle, hayvan pazarına ulaşımı sağlayan cadde de araç sürüşü emniyetli ve konforlu hale getirildi.
Caddenin sıcak asfaltı yenilenen bölümünde, yol çizgi boyası ile trafik işaret levhalarının montajı da yapılacak.
Caddenin sıcak asfaltı yenilenen bölümünde, yol çizgi boyası ile trafik işaret levhalarının montajı da yapılacak.