Son Haberler
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
Kepez ragbi çeyrek finalde
20 Mayıs 2024, Pazartesi - 13:45Bu sezon kurulan Kepez’in kadın ve erkek ragbi takımları, çeyrek finallere kadar yükseldi
Kepez Belediyesi Spor Kulübü’nün kadın ve erkek ragbi takımları, ilk sezonlarında çeyrek finale kadar yükseldi. Önceki hafta erkeklerde olduğu gibi bu hafta oynanan kadınlar finalinde Antalya’yı temsil eden Kepez’in ragbicileri, turnuvayı 7’nci bitirdi. Toplam 20 takımın yer aldığı finallerde sürpriz yenilgiler nedeniyle beklemediği bir sonuçla karşılaşan Kepezliler, yeni sezon için birbirlerine daha fazla çalışma sözü verdi. Erkek takımının da 32 takım arasından finaldeki ilk 16’ya kaldığını hatırlatan Başantrenör Yasir Akbaş, “Kızlarımız da erkeklerde olduğu gibi çeyrek finale kadar yükselebildi. Daha fazlasını yapabilecek kapasitemiz vardı ama olmadı. Daha çok çalışacağız.” dedi.