Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
Kepez ragbi çeyrek finalde
20 Mayıs 2024, Pazartesi - 13:45Bu sezon kurulan Kepez’in kadın ve erkek ragbi takımları, çeyrek finallere kadar yükseldi
Kepez Belediyesi Spor Kulübü’nün kadın ve erkek ragbi takımları, ilk sezonlarında çeyrek finale kadar yükseldi. Önceki hafta erkeklerde olduğu gibi bu hafta oynanan kadınlar finalinde Antalya’yı temsil eden Kepez’in ragbicileri, turnuvayı 7’nci bitirdi. Toplam 20 takımın yer aldığı finallerde sürpriz yenilgiler nedeniyle beklemediği bir sonuçla karşılaşan Kepezliler, yeni sezon için birbirlerine daha fazla çalışma sözü verdi. Erkek takımının da 32 takım arasından finaldeki ilk 16’ya kaldığını hatırlatan Başantrenör Yasir Akbaş, “Kızlarımız da erkeklerde olduğu gibi çeyrek finale kadar yükselebildi. Daha fazlasını yapabilecek kapasitemiz vardı ama olmadı. Daha çok çalışacağız.” dedi.