Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
Kepezli Özdemir Sırbistan yolunda
20 Mayıs 2024, Pazartesi - 10:18Çocuk Fitness Türkiye Şampiyonası ve Milli Takım Seçmeleri finalinde Türkiye 3’ncüsü olan Kepezli Özdemir, milli takıma seçilirse Sırbistan’daki dünya şampiyonasına katılacak
Kepez Belediyesi Spor Kulübü cimnastikçisi Sevinç Özdemir, Çocuk Fitness Türkiye Şampiyonası ve Milli Takım Seçmeleri finalinde Türkiye 3’ncüsü olarak dünya şampiyonasına katılma bileti aldı. Aydın Kuşadası’ndaki seçmelerde 128 kız rakibi olan Özdemir, cimnastik geçmişi, sunduğu koreografi ve güçlü fiziği ile rakiplerinin çoğunluğunu eledi. Türkiye Cimnastik Federasyonu’nun düzenlediği seçme puanlamasında yüzde 70 federasyon hakemleri, yüzde 30 puanlamayı ise Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu hakemleri verdi.
SON 1 YILDIR FİTNESS ÇALIŞIYOR
Kepezli Özdemir, bu sonuçla Teknik Merkez Hakem Kurulu uygun görmesi halinde çocuk fitness milli takımına davet edilecek. Davet edilmesiyle Haziran ayında Sırbistan’da düzenlenecek dünya şampiyonasına katılacak olan 13 yaşındaki Özdemir, büyük sevinç yaşadı. Özdemir’in spora başladığı 8 yıldır çalıştırıcılığını yapan İsmail Taflı, son 1 yıldır bu yarışmaya katılma kararı alarak çalışmalara başladıklarını söyledi. Katılması halinde dünya şampiyonasında iyi bir derece almak için şimdiden çalışmalara başladıklarını belirten antrenör Taflı, koreografilerini geliştireceklerini söyledi.