Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
Kepez’in ilk ritmik cimnastikçileri
17 Mayıs 2024, Cuma - 10:42Kepez Belediyesi Spor Kulübü cimnastik altyapısında yetişen 9 sporcu, ilçenin ilk ritmik cimnastikçileri olarak yarışmalara hazırlanıyor
Cimnastik Milli Takımı’nın Avrupa, dünya ve olimpiyatlarda gösterdiği başarılar arttıkça, Kepez Belediyesi Spor Kulübü cimnastik takımına olan ilgi de paralel olarak artmaya başladı. Artan bu ilgiyle Kepez’in ritmik cimnastik kategorisindeki ilk lisanslı sporcular, yarışmalara hazırlanıyor. Okullar arası yarışmada ilk yarışma heyecanı deneyimi yaşayan 7 ile 10 yaşlarındaki 9 minik sporcu, yeni sezon yarışmalarına şimdiden hazırlanıyor. Altyapı grubundan seçtiği öğrencilerine titizlik gösteren antrenör Asena Nizam, ekstra olarak bale eğitimi de vermeye başladıklarını söyledi. Bu kategoride daha fazla sporcu çıkartmayı amaçladıklarını belirten Nizam, “Bu spora en geç başlama 6,5 ve 7 yaş… Sonrasında bu spora kazanım çok zor oluyor. Altyapı grubundan seçilen en yetenekliler yarışmacı gruba giriyor.” dedi.