Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
Kepezli Şen Türkiye ikincisi
2 Mayıs 2024, Perşembe - 09:29Kepez Belediyesi Spor Kulübü güreşçisi Mehmet Efe Şen, Küçük Erkekler Grekoromen Türkiye Şampiyonası’nda gümüş madalya kazandı.
Kulübün altyapı sporcularından olan Mehmet Efe Şen, Antalya’nın gelecek vaat eden pehlivanları arasında yer alıyor. Öğrencisinin sık antrenman yapan bir sporcu olduğunu belirten antrenörü Meral Kaya, “Henüz 13 yaşında olan Şen, gelecek vaat ediyor. Antrenman disiplini olan Şen ile Avrupa ve dünya çapında müsabakalara gitmeyi hedefliyoruz.” dedi.