Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
Kepez’den öğrencilere çorba ikramı
19 Nisan 2024, Cuma - 15:29Kepez Belediyesi tarafından Akdeniz Üniversitesi Merkez Kütüphanesi önünde öğrencilere sıcacık çorba ikramında bulunuldu.
Kepez Belediyesi, ilçe halkına yönelik sosyal belediyecilik hizmetlerini aralıksız sürdürüyor. Sosyal belediyecilik hizmetleri kapsamında Kepez Belediyesi tarafından Akdeniz Üniversitesi Merkez Kütüphanesi önünde öğrencilere çorba ikramında bulunuldu. Bahar dönemi vize sınavlarına hazırlanan öğrenciler, kütüphane önünde gerçekleştirilen sıcak çorba dağıtımını büyük bir memnuniyetle karşıladılar. Kepez Belediyesi’nin çorba ikramı, öğrencilerin yoğun dönemlerinde moral ve enerji bulmalarına yardımcı oldu. Akdeniz Üniversitesi öğrencileri, sıcak çorba dağıtımı için Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz ve belediye personeline teşekkür etti.
Öğrencilerin eğitim hayatlarını kolaylaştırmak, yarınımızın teminatı gençlere destek olmak Kepez Belediyesi’nin, öncelikli hedefleri arasında yer alıyor.
Öğrencilerin eğitim hayatlarını kolaylaştırmak, yarınımızın teminatı gençlere destek olmak Kepez Belediyesi’nin, öncelikli hedefleri arasında yer alıyor.