Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
Kepez Zabıtası’ndan şeker ve çiçekli bayram tebriği
9 Nisan 2024, Salı - 20:09Kepez Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Ramazan Bayramı arifesinde bayram alışverişi yapan vatandaşlara çiçek ve bayram şekeri dağıttı.
Ramazan Bayramı arifesinde pazar alışverişi yapan vatandaşları Kanal Mahallesi kapalı pazarında Kepez Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri karşıladı. Alışılmışın dışında bir manzaraya şahit olan vatandaşlara zabıta ekipleri, bayram şekeri ikram ederek, kırmızı karanfiller dağıttı. Vatandaşlar, Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz’ün selamını ileten zabıtalara teşekkür etti. Sosyal belediyeciliğin ilçede her alanda büyüyerek ilerlemesinin bir yansıması olan bayram tebriği, pazarcı esnafı tarafından da ilgiyle karşılandı. Zabıta ekiplerinin, vatandaşın gözündeki ön yargılarını yıkan bayram ikramları ve güler yüzü Kepez’in mesut günlerini müjdeledi.