Tütüncü’den galerici esnafına müjde!

27 Kasım 2023, Pazartesi - 17:35
Tütüncü’den galerici esnafına müjde!
Antalya’ya noterden banka şubesine, tecrübe pistlerine kadar donanımlı, örnek bir galericiler sitesi kazandıracaklarını belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “15 yıldır sizlerle beraber aynı yolda yürüyoruz. Yolumuz esnafımızın ekmeğini, aşını büyütmek.” dedi.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’yü, Gülveren Galericiler Sitesi esnaf ve yöneticileri ziyaret etti. Başkan Tütüncü, Gülveren Galericiler Sitesi esnaf ve yöneticilerini Kepez Belediyesi meclis salonunda ağırladı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Tütüncü, “Sizlerle beraber 15 yıldır aynı yolda yürüyoruz. Yolumuz esnafımızın ekmeğini, aşını büyütmek. Onların mutluluğunu büyütmek huzurunu temin etmektir. Bizim yolumuz bu… Bu yolda 15 yıldır yürüdük. Ve her zamanda omuz omuza olduk. Belediye olarak her zaman sizlerin aşınızın işinizin büyümesi için neler yapabileceğimize baktık. Her zaman bizim yanımız yönümüz esnafımızdan yana oldu. Hem odamız, hem derneğimiz, hem de bütün esnafımızla her zaman gönül gönüle olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. “ dedi.

ÇOK DAHA GÜZELİNİ BİRLİKTE YAPACAĞIZ

Antalya’nın en önemli ihtiyaçlarından birinin galericiler sitesi olduğuna değinen Başkan Tütüncü, “Antalya 5 merkez ilçesi ve toplamda 19 ilçesi olan bir şehir. Antalya’da birkaç farklı lokasyona esnafımızın rahat çalışabileceği, hemşehrilerimizin araba alış verişlerini rahatça yapabileceği yerler yapacağız. Bununla ilgili alan bazında, yer bazında çalışmalarımız proje ekiplerimiz tarafından sürdürülüyor. Bununla ilgili müjdeleri önümüzdeki günlerde hemşehrilerimizle ve sizlerle paylaşacağız. Şuan mevcut alana ilaveten çok daha güzelini beraber birlikte yapacağız. “ dedi.

YENİ İHALE DÖNEMİ TAMAM

Mülkiyeti Kepez Belediyesine ait olan ve açılışı 2018 yılında gerçekleştirilen Gülveren Oto Galericiler sitesinin 5 yıllık süresi tamamlandı. Mevcut sürenin bitmesi üzerine 2886 sayılı devlet ihale kanunun 45.maddesi ve belediye meclisinin aldığı karar doğrultusunda tekrar 5 yıllığına yeni kiracılarına ihale yöntemiyle verilmesi hususuna da değinen Başkan Tütüncü, “Yeni ihale dönemimiz tamamlanmış oldu. Ağrısız sancısız esnafımızın mutluluğuna yönelik olarak bu kiralama işlemlerini gerçekleştirmiş olmanın tarifsiz mutluluğunu yaşıyorum. Görev sürecimiz olan bu 15 yıl esnafımızın başının ağrımadığı, rahat rahat uyuduğu bir dönem oldu. Esnafımızın sözü bizim için altın gibidir. Esnafımız ne talepte bulunuyorsa her zaman başımızın üstünde yeri vardır.” diye konuştu. 

ANTALYA’YA OTOGALERİCİLER SİTESİ

“Antalya’ya nice galericiler sitesi kazandıralım.” diyerek sözlerini sürdüren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Türkiye’de galericilerin ticari faaliyetlerini en rahat sürdürdükleri şehir Antalya olacak. Söz veriyorum. Bugüne kadar verdiğimiz her sözü Allah’a şükürler olsun yerine getirdik. Bu galericiler sitesi Antalya’ya ya yapılacak, ya yapılacak. “ dedi.
Başkan Tütüncü, noterden banka şubesine, tecrübe pistlerine kadar donanımlı, örnek bir galericiler sitesi projesi hazırladıklarını da sözlerine ekledi. Gülveren Galericiler Sitesi esnafı da bugüne kadar desteklerinden dolay Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye teşekkür etti.
Tütüncü’den galerici esnafına müjde!
Tütüncü’den galerici esnafına müjde!
Tütüncü’den galerici esnafına müjde!
Tütüncü’den galerici esnafına müjde!

Benzer Haberler

Tütüncü, Salı Grubu konuğu

Tütüncü, Salı Grubu konuğu

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez’in 14 yıllık değişim ve dönüşüm sürecini Salı Sanayici ve İş Adamları Grubu’na anlattı. Salı Sanayici ve İş Adamları Grubu’nun(Salı Grubu) geleneksel buluşması Su Hotel’de gerçekleştirildi.

Kepez Kitap Fuarı kapılarını açtı
Kepez Kitap Fuarı kapılarını açtı

Kepez Belediyesi’nin bu yıl beşincisini düzenlediği Kepez Kitap Fuarı, kitapseverlere kapılarını açtı. Mimar Sinan Kongre Merkezi’ndeki fuar, 13 Mayıs’a kadar 114 yazar, 330


Altınova’ya 24 derslikli ortaokul
Altınova’ya 24 derslikli ortaokul

Kübra Mümün Soydal Ortaokulunun açılış töreninde konuşan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü,” Kepez'de 2009'dan buyana 150'den fazla okul yaptık. Bununla iftihar ediyorum. “ dedi.


Akdeniz Sanayi Sitesi 208 yeni dükkana kavuşuyor
Akdeniz Sanayi Sitesi 208 yeni dükkana kavuşuyor

  Türkiye'nin en büyük sanayi sitelerinden birisi olan Akdeniz Sanayi Sitesi 208 yeni dükkana kavuşuyor. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Yıllardır süren mülkiyet problemini