Son Haberler
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
Kepez’in kızları 2’de 2 yaptı
13 Kasım 2023, Pazartesi - 10:44Kepez Belediyesi Spor Kulübü Kadın Hentbol Takımı, 10’ar sayı farkla 2’de 2 yaparak 1. Lig iddiasını güçlendirdi
Bu sezon ilk kez 2’inci Lig deneyimi yaşayan Kepez Belediyesi Spor Kulübü Kadın Hentbol Takımı, 2’de 2 yaparak gözünü 1’inci Lig’e dikti. Denizli deplasmanından 10 sayı farkla kazanarak gelen Kepez’in hentbolcuları, evinde oynadığı Hoca Ahmet Yesevi’yi de 35-25 yendi. Döşemealtı Spor Salonu’ndaki karşılaşmada, takımın alt yapı oyuncuları ve aileler tribünlerden tezahüratlarını eksik etmedi.
İLK HEDEF PLAY OFF
Bu takımlarla ikinci maçlardan alınacak sonuçlara göre galip takımın salonunda yapılacak üçüncü maçlarla, play-off bileti verilecek. Matematiksel olarak olmasa da takımına olan inancı ile şimdiden play-off’a çıkmayı garanti gördüğünü belirten antrenör Sertan Sarpaş, “Takımım ilk kez lig deneyimi yaşarken ve yeni oyuncularla uyum sorunu varken 2’de 2 yaptık. Aynı ciddiyetle devam edersek 1’inci Lig’e çıkma hedefimizi gerçekleştiririz.” dedi.