Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Esnafımızın her zaman yanındayım
9 Şubat 2011, Çarşamba - 21:16Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Dokuma bölgesini ziyaret ederek, esnafın ve vatandaşların problemlerini dinledi. Esnaf ve vatandaşlar da hem ziyaretten hem de yapılan hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.
Halkın, Siyasetçi seçim döneminde sokağa çıkar anlayışını, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ortadan kadırmaya devam ediyor. Hemen hemen her hafta büyük bir titizlikle esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, son olarak Dokuma Semtinde Mehmet Akif Caddesi esnafını ziyaret etti.
Başkan Tütüncü, Ak Parti Kepez Belediyesi Meclis Üyeleri Ramazan Eciş, Dilaver Tanık ve Rüştü Pekerle birlikte cadde üzerinde yaklaşık 200 esnafla sohbet edip onların sorunlarını yerinde dinledi. Esnaf tarafından büyük ilgiyle karşılanan Hakan Tütüncü, alışılmışın dışında seçim dönemi öncesi yaptığı ziyaretlerle vatandaşlar tarafından takdir gördü.
Ayakkabıcısından terzisine, marketçisinden, beyaz eşya satıcısına kadar her kesimden esnafı ziyaret ederek onların sorunlarını dinleyen Başkan Tütüncü, caddenin yıkatılması, kaldırımları süsleyen ağaçların budanması, asfaltta bozulan yerlerin onarılması gibi talepleri, ilgili birim amirlerine verdiği talimatla yerinde çözdü.