Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepeze çok amaçlı salon geliyor
4 Şubat 2011, Cuma - 23:18Kepez Belediyesin Şubat ayı olağan meclis toplantısında 21 gündem maddesi görüşüldü
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü başkanlığında toplanan mecliste, İller Bankası kredisi ile Fen İşleri Müdürlüğüne 15 adet iş makinesi alınması hakkındaki gündem maddesi oy birliği ile kabul edildi.
Plan ve Bütçe Komisyonunun, Antalya Ticaret Borsasının, ihale ile aldığı Vakıf Zeytinliğinde kurduğu Antalya Zeytinparka, Dokuma T.A.Ş.nin ortak olması için Kepez Belediye Başkanına yetki verilmesi raporu oy birliği ile meclisten geçti.
Bu meclis toplantısında Kepeze prestij kazandıracak bir proje de gündeme alındı. Yeşiltepe Mahallesinde, imar planında belediye hizmet binası alanı olarak gözüken 15 bin 828 m2 alanda çok amaçlı salon yapılacak. Salonla ilgili Mimarlar Odası Antalya Şubesi koordinasyonunda serbest, ulusal, tek kademeli olarak Kepez Belediyesi Çok Amaçlı Salon Mimari Proje Yarışması düzenlenecek.
Yarışma ile ilgili Kepez Belediyesi ile Mimarlar Odası Antalya Şubesi arasında protokol yapılması için Başkan Tütüncüye yetki verilmesi, yarışma sonunda verilecek ödüllerin belediye bütçesinden karşılanması maddesi oy birliği ile Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edildi.Kepez Belediyesinin Şubat ayı meclis toplantısının devamı 9 Şubat Çarşamba günü yapılacak.