Son Haberler
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
Kepezspor’da Başkan İltemir’den taraftara çağrı
5 Nisan 2023, Çarşamba - 08:48Geçtiğimiz hafta deplasmanda Niğde Anadolu Futbol Kulübünü 2-0 gibi net skorla mağlup eden Kepezspor’da Başkan İsmail İltemir, taraftara çağrıda bulundu
Türkiye 3. Lig 3. Gruptaki temsilcimiz Kepezspor iki haftalık aradan sonra tekrar 3 puanla tanıştı. Geçtiğimiz hafta sonu deplasmanda Niğde Anadolu Futbol takımını Ozan Can ve Berat Eyüpoğlu’nun golleri ile 2-0 mağlup eden Kırmızı-Beyazlılar, Cumartesi günü kendi saha ve seyircisi önünde oynayacağı Fatsa Belediyespor maçı hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor.
KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM
KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM
Kepezspor’un başarılı Başkanı İsmail İltemir, “Bergama ve Çankaya maçlarında aldığımız sonuçlar camiamızı üzdü ancak daha henüz biten bir şey yok. Niğde maçı ile kaldığımız yerden devam ediyoruz. Cumartesi günü Fatsa Belediyespor ile karşılaşacağız. Taraftarlarımızın bizi bu zorlu maçta yalnız bırakmamalarını istiyoruz. Futbolcu kardeşlerimize Antalya şehri olarak inanıyor ve güveniyoruz. Yolun sonunu şampiyonluk inşallah” dedi.