Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepez’in Pati Atölyesi başladı
7 Haziran 2022, Salı - 14:46Kepez Belediyesi’nin Pati Atölyeleri’nde çocuklar sokak hayvanları için kulübe yapmasını öğreniyor. Kepez Belediyesi ve PaKoDeR İşbirliğiyle “Pati Atölyesi” etkinliği düzenlendi. Tek Sarnıç Parkında düzenlenen etkinlikte Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Gülveren İlkokulu öğrencileriyle sokak hayvanlarının barınmaları için kulübe yaptı. Etkinlik alanında bulunan kedi ve köpekleri sevme imkanı bulan çocuklar, Başkan Tütüncü ile beraber çok sevdikleri sokak hayvanlarına yuva yapmanın mutluluğunu yaşadılar.
SOKAK HAYVANLARINA YUVA
Başkan Tütüncü, öğrencilere her canlının yaşama hakkının olduğunu, hayvanlara en güzel şekilde davranılması gerektiğini, sokak hayvanları için her yere kulübüler, su ve mama yerleri yapılması gerektiğini anlattı. Çok güzel bir etkinlik için öğrencilerle bir araya geldiklerini belirten Başkan Tütüncü, “Kepez Belediyesi’nin Pati Atölyesi başladı. Sevgili öğrencilerimizle sokak hayvanlarımıza beslenme alanları ve barınmaları içinde yuvalar yapıyoruz. Sevgili çocuklarımız doğada çok mutlular. İyiliğe vesile olmanın mutluluğunu yaşıyorlar, hazzını duyuyorlar. Ama bütün bunlarla birlikte o minicik kalplere hayvan sevgisini bambaşka bir güzellikle işliyoruz. Kepez Belediyesi yeniliklerin adresi ve sokak hayvanları bizim için çok önemli.” dedi.