Son Haberler
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
- Kepez’de mobil hizmet şöleni başladı
- Duacı’da eskiyen park güzelleştiriliyor
AK PARTİLİ GENÇLERDEN TÜTÜNCÜYE KİTAP. 15.04.2009
8 Ekim 2009, Perşembe - 23:53Ak Partili gençler, Kepezin genç Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ak Parti Antalya İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Onaran, İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri, Ak Parti Muratpaşa, Kepez ve Konyaaltı Gençlik Kolları, Tütüncüyü ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi. İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Onaran, Ak Parti Gençlik Kolları eski Genel Başkanı Hakan Tütüncünün, belediye başkanı olmasından onur ve gurur duyduklarını söyledi.
Ak Partili gençlerin ziyaretinin kendisini mutlu ettiğini belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de genç bir belediye başkanı olarak, gençlerin sorunlarıyla yakından ilgileneceğini söyledi. Siyasetin okulunun teşkilatlar olduğunun altını çizen Tütüncü, Tecrübe ancak teşkilatlarda kazanılır. Gençler için de gençlik teşkilatları siyasetin okuludur. Gençleri bu denli önemseyen, parti içinde gençlere önemli bir hareket alanı sağlayan, ülke siyasetinde gençleri aktif ve etkin bir unsur olarak kabul eden Ak Partinin Gençlik Kollarında olmak; ciddi siyasi hedefleri olan, ülkemize ve milletimize hizmet etmeyi düşünen gençler için önemli bir ayrıcalık ve büyük bir onurdur. Şeklinde konuştu.
Ak Partili gençler, Başkan Hakan Tütüncüye, ziyaretin anısına Necip Fazıl Kısakürekin Ulu Hakan İkinci Abdülhamit Han adlı eserini hediye etti.
Bu arada Ak Parti Muratpaşa İlçe Teşkilatı ve Ak Parti Konyaaltı İlçe Teşkilatı, Başkan Hakan Tütüncüyü ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.