Son Haberler
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
Tütüncü ailesi final heyecanına hazır
27 Nisan 2021, Salı - 14:01Fraport TAV Antalyaspor’un, Ziraat Türkiye Kupası Final karşılaşması öncesinde “Şehir Senin, Takım Senin, Kupa Senin” sloganıyla başlattığı bayrak kampanyasına ilgi büyüyor. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de, Fraport TAV Antalyaspor resmi Twitter hesabından yayınlanan bir video ile “Şehir Senin, Takım Senin, Kupa Senin” sloganıyla başlatılan bayrak kampanyasına güçlü bir destek vereceklerini duyurmuştu. Bunun üzerine Başkan Tütüncü, ilçe caddelerini Antalyaspor’un bayraklarıyla donattı. Kampanyaya desteğini sürdüren Tütüncü, geçtiğimiz günlerde Antalyaspor Store’ye giderek, ailesine takımın kırmızı beyaz formasını aldı. Ziraat Türkiye Kupası Final karşılaşmasını büyük bir heyecanla bekleyen Başkan Tütüncü, karşılaşma öncesi, kızı Zeynep Hatice ile birlikte takımın formasını giyerek, sosyal medya hesaplarından; “Şehir Senin, Takım Senin, Kupa Senin. Final heyecanına şimdiden hazırız biz.” diyerek, Antalyaspor’a desteğini bir kez daha duyurdu.