Son Haberler
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
Kepez eğitim yatırımlarında altın yıllarını yaşıyor
16 Nisan 2021, Cuma - 14:31Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün yapımıyla yakından ilgilendiği Kepez Mahmut Celalettin Ökten İmam Hatip Lisesi’ne ‘Uygulama Merkezi geliyor. Uygulama merkezi, Hayırsever Yılmaz Önder’in katkılarıyla yapılacak. Vali Ersin Yazıcı başkanlığında Antalya Valiliğinde düzenlenen protokol töreniyle imza altına alınan uygulama merkezine “Hüseyin –Hanife Önder” ismi verilecek. Kepez Belediyesi’nin Milli Eğitim Bakanlığı’na tahsis ettiği araziye inşa edilen, mimarisi, sosyal tesisleri ve ismi ile Türkiye’nin en özel okullarından biri olan Kepez Mahmut Celalettin Ökten İmam Hatip Lisesi, yeni yatırımlarla daha da büyüyor.
Eğitime yatırımı çok önemsiyoruz
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yıllar önce hayalini kurdukları ve ilçeye kazandırdıkları Kepez Mahmut Celalettin Ökten İmam Hatip Lisesi’nin bugün eğitim konusunda önemli başarılara imza attığını söyledi. Tütüncü, okulun yapı kalitesi, çevre düzenlemesi ve modern görünümüyle, geleneksel mimarinin izlerini taşıdığını vurguladı. Kepez’in eğitim yatırımları konusunda altın yıllarını yaşadığını dile getiren Başkan Tütüncü, eğitime yapılan her yatırım bizleri mutlu ediyor. Özellikle hayırseverlerimizin eğitim için yaptıkları her yatırım bizim için çok daha kıymetli ve çok daha anlamlı. Ben hayırseverimiz Yılmaz Önder’i yüce gönüllüğü için kutluyorum. Kendileri daha öncede güzel projelere imza atmış, yardım severlik konusunda örnek bir kişiliktir. “ dedi.