Son Haberler
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
Başkan Tütüncü’den polis haftasında sürpriz ziyaret
11 Nisan 2021, Pazar - 12:46Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Türk Polis Teşkilatı’nın 176’ncı kuruluş yıl dönümünü kutladı. Beraberindeki heyetle hem ilçesindeki yatırım çalışmalarını inceleyen Başkan Tütüncü, hem de bölgedeki karakolları da ziyaret ederek, görevi başındaki polislerin ‘Polis Haftası’nı kutladı. Polislere kırmızı gül takdim eden Başkan Tütüncü, “Siz bizim canımızsınız. Sizleri çok seviyoruz. Biz sizlerle daha güvende ve emniyetteyiz” dedi. Polislerle sohbet eden Tütüncü, istek ve dileklerinin olup olmadığını da sordu. Görevi başındaki polislerde, Başkan Tütüncü’ye ziyaretinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, teşekkür ettiler. Türk Polis Teşkilatı’nın 176’ncı kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir açıklama yapan Başkan Tütüncü, “Bizlerin huzur ve güvenliği için 176 yıldır halkına, vatanına, toprağına ve bayrağına durmadan hizmet eden Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluş yıl dönümünü kutluyorum. Aziz milletimizin canı pahasına görev yapan tüm polislerimize şükranlarımızı sunuyor, bu güçlü teşkilatın tüm şehitlerini de rahmet ve minnetle anıyoruz. “ diye konuştu.