Son Haberler
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
AKMEK kursları tüm hızıyla sürüyor
30 Mart 2021, Salı - 14:13Kepez Belediyesi’nin ilçeye önemli bir hizmeti olan Antalya Kepez Meslek Edindirme Kursları(AKMEK), binlerce kişiye meslek ve sanat eğitimi imkanı sunuyor. Pandemi nedeniyle yüz yüze eğitime bir süre ara veren AKMEK, normalleşme süreci kapsamında eğitimlerini yine yoğun katılımla sürdürüyor. AKMEK, hobiden meslek eğitimlerine, enstrümandan dil kurslarına kadar onlarca farklı seçeneği, maske, sosyal mesafe ve hijyen kuralları çerçevesinde Kepezlilerin hizmetine sunuyor. Antalya Kepez Meslek Edindirme Kursları(AKMEK), 50’den fazla kurs eğitmeni ve onlarca branş seçeneğiyle her yıl yüzlerce kursiyere meslek edinme ve sosyalleşme imkanı sağlıyor. Kepez’in her bölgesine 17 farklı kurs noktasıyla hizmet ulaştıran AKMEK, bu hizmetlerini kursiyerine ücretsiz sunuyor.